Zaznacz stronę

Skup aut używanych Warszawa Rembertów

Skupujemy również autobusy – wszystko bez zbędnych formalności

 

Chcesz zezłomować swój samochód, ale nie do końca wiesz, z jakimi procedurami się to wiąże? A może szukasz części do swojego samochodu? Skup aut samochodów Warszawa Rembertów jest miejscem, w którym pomożemy Ci w niemalże w każdej kwestii – począwszy od skupienia po kasację pojazdu. Niczego nie narzucamy, a jedynie staramy się sprostać potrzebom klienta i jego oczekiwaniom. Profesjonalizm, doświadczenie i wiedza – to nasze główne atuty.

Każdy model

każdy stan

każdy rocznik

 Skup aut używanych Warszawa Rembertów- gwarancja jakości

Skup aut samochodów Warszawa Rembertów jest licencjonowaną Stacją Demontażu Pojazdów, co potwierdza zezwolenie wojewody województwa kujawsko – pomorskiego. Mówiąc ściślej – zajmujemy się przetwarzaniem oraz demontażem samochodów, które wyszły już z eksploatacji. Robimy to w sposób w pełni legalny, a numer naszego zezwolenia to C-65. Dzięki temu korzystając z usług nie muszą się Państwo obawiać o powierzenie nam kwestii kasacji pojazdu. Niestety, na rynku można znaleźć wiele firm działających nielegalnie, co może powodować nawet prawne konsekwencje dla byłego właściciela pojazdu. Wyłącznie stacje licencjonowane mogą zajmować się związanymi z tą kwestią procedurami.

Skup aut samochodów Warszawa Rembertowie działa szybko, skutecznie i profesjonalnie. Wyróżnia nas bogate doświadczenie Do każdej kwestii podchodzimy indywidualnie, a korzystając z naszej oferty mogą być Państwo pewni, że kasacja pojazdu będzie niezwykle prostą sprawą. Dajemy najwięcej gotówki za pozostawione w naszym skupie samochody. Cały proces zaczyna się już w momencie zlecenia nam dyspozycji za pośrednictwem numeru telefonicznego bądź też formularza dostępnego na naszej witrynie internetowej. Nie muszą się Państwo martwić o transport pojazdu do naszego punktu – to my zjawimy się u Państwa i zajmiemy się wszelkimi kwestiami z tym związanymi. W naszym punkcie sporządzimy z Państwem umowę kupna – sprzedaży oraz dokonamy unieważnienia dowodu rejestracyjnego , a także karty pojazdu. Skup aut na Rembertowie jest gwarancją minimum formalności oraz maksymalnego zadowolenia klienta, o czym najlepiej świadczy opinia korzystających z naszej oferty klientów.

Zgodnie z obowiązującymi restrykcjami prawnymi, odkupimy samochody z roczników 1960-2014, których waga wynosi 90-95% pierwotnej wartości. Swoją wycenę opieramy o stan pojazdu oraz jego unikatowość. Co z samochodami, które nie posiadają dowodu rejestracyjnego? Również i takie auta weźmiemy, jednak w tym przypadku konieczne będzie wypełnienie dostępnego na stronie internetowej oświadczenia.

Co się dzieje z samochodami przekazanymi do skupu aut samochodów Warszawa Rembertów? W pierwszej kolejności rozkładamy je na części i przeznaczamy do wtórnego użycia (np. w przypadku opon, które stają się alternatywnym paliwem w cementowniach) bądź też utylizujemy (płyny eksploatacyjne).

 

 

Kasacja oraz złomowanie różnego rodzaju pojazdów

Skup aut samochodów Warszawa Rembertów zajmuje się kasacją nie tylko samochodów osobowych, ale również ciężarowych, a nawet autobusów. W każdym z pojazdów może pojawić się awaria bądź też kolizja, która spowoduje, że koszty jej naprawy będą nieopłacalne. Podjęcie decyzji o oddaniu samochodu do kasacji jest zazwyczaj trudne dla właściciela, jednak w wielu przypadkach tylko takie rozwiązanie umożliwia uzyskanie środków na zakup nowego. W przypadku samochodów ciężarowych i autobusów kwestia szybkiego uregulowania kwestii jest niezwykle istotna, ponieważ długotrwałe załatwianie formalności generuje odczuwalne straty. Doskonale zdajemy sobie sprawę z Państwa potrzeb, dlatego nasza firma działa przez 24h. Naszym głównym celem jest, aby wykonywać wszelkie formalności skutecznie, szybko i profesjonalnie.

Jesteśmy firmą nie tylko skupującą pojazdy, ale również oferującą sprzedaż części samochodowych ze zdemontowanych samochodów. W związku z tym każdy pojazd poddajemy szczegółowej analizie oraz oglądowi, w trakcie których podejmujemy decyzję o ewentualnym przeznaczeniu poszczególnych części na sprzedaż. Warto jednak zaznaczyć, że przekazujemy w tym celu wyłącznie te elementy, które są sprawne i w dobrym stanie – dlatego też warto skorzystać z oferty w przypadku poszukiwania materiałów eksploatacyjnych do swojego samochodu. W przypadku samochodów ciężarowych posiadamy w swojej ofercie wiele części z tych pojazdów, które zostały przez nas skupione. Nie wszystkie z nich były pojazdami powypadkowymi, niektóre zostały oddane do nas wyłącznie z powodu zakupienia nowych samochodów. Zapotrzebowanie na części do aut ciężarowych jest bardzo duże – dlatego też warto oddać do nas swój pojazd. Jeśli części będzie można przeznaczyć na sprzedaż, to otrzymają Państwa za swój pojazd więcej pieniędzy. Dajemy najwięcej gotówki i nie ma lepszego sposobu na pozostawienie nieużywanego samochodu.

Przyjmujemy pojazdy w każdym stanie – jeśli nie będziemy w stanie znaleźć w nim materiałów do sprzedaży to przeznaczymy go do utylizacji. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na dogłębne oględziny oraz wnikliwą analizę stanu technicznego poszczególnych części. Skup aut samochodów Warszawa Rembertów zajmuje się również zakupem autobusów. Procedura przebiega w tym wypadku tak samo jak w każdym innym pojeździe, a ewentualna kwota jest zależna od stanu autobusu. Tego typu pojazd służy do przewozu większej ilości osób, dlatego niezwykle istotny jest jego dobry stan techniczny. Niestety na drogach w dalszym ciągu obserwuje się sporo takich, które mogą spowodować zagrożenie w ruchu drogowym. Im wcześniej oddadzą Państwo autobus do nas , tym wyższa będzie oferowana za niego kwota i tym samym – tym lepszy nowy autobus będą Państwo mogli zakupić. Nie muszą się Państwo obawiać o formalności – naszym priorytetowym zadaniem jest Państwa zadowolenie i poczucie dobrze podjętej decyzji.

 

 

 

Twój skup aut używanych w Warszawie Rembertowie- zapraszamy

Szeroki obszar działalności

Działalność skupu aut samochodów Warszawa Rembertów nie ogranicza się wyłącznie do najbliższych miejscowości. Prowadzimy odkup samochodów na terenie takich województw jak: dolnośląskie, kujawsko pomorskie, łódzkie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko mazurskie (w Olsztynie), wielkopolskie oraz zachodniopomorskie (w Szczecinie). W każdym z tych województw działa wiele komisów samochodowych, jednak warto zaznaczyć, że nie jest to tożsame miejscem ze skupem.W przypadku komisów na zakończenie tego procesu zazwyczaj trzeba poczekać, ponieważ najpierw pozostawiony tam pojazd musi czekać na nowego właściciela. Komis jest wyłącznie pośrednikiem w sprzedaży samochodu, z kolei skup – bezpośrednim kupującym.

Ponadto skup aut samochodów Warszawa Rembertów zajmuje się również zakupem aut angielskich. Przyjmujemy zarówno samochody osobowe, ciężarowe jak i autobusy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h. Posiadamy bogate doświadczenie, dlatego bez obaw mogą Państwo zaufać naszej firmie. Dbamy o dokonanie wszelkich formalności, dzięki czemu zabezpieczamy interesy naszych klientów.Staramy się wybrać możliwie jak najkorzystniejsze rozwiązania, co doceniają klienci, którzy już skorzystali z naszych usług.

Jednym z ciekawszych obszarów działalności jest skup aut do Afryki. Na Czarnym Lądzie niezwykle potrzebne są auta wytrzymałe na rozmaite warunki, a do takich bez wątpienia należą auta dostawcze. W tym celu skupujemy auta niezależnie od stanu technicznego – nasi specjaliści zajmą się wszelkimi czynnościami związanymi z dalszymi pracami. Auta mniej zautomatyzowane są szczególnie pożądane w Afryce. Nie ma dla nas znaczenia, gdzie aktualnie znajduje się pojazd – my sami zajmujemy się jego transportem i pokrywamy wszelkie koszty z tym związane.

Dlaczego warto skorzystać z oferty skupu aut samochodów Warszawa Rembertów?

Podjęcie decyzji o zezłomowaniu pojazdu nigdy nie jest łatwo. Z posiadanym samochodem zazwyczaj wiążą się wspomnienia, emocje oraz… przywiązanie. Czasem jednak zdarzają się sytuacje, kiedy jest to jedyne możliwe rozwiązanie. Może się to stać wskutek awarii przewyższającej aktualną wartość pojazdu (np. w przypadku uszkodzenia silnika) bądź też kolizji. Jeśli istnieje sposób na ułatwienie podjęcia tej decyzji to jest nią skontaktowanie się ze skupem aut na Rembertowie

Co wyróżnia naszą firmę spośród innych?W pierwszej kolejności należy wspomnieć o posiadanej przez nas licencji o numerze C-65, która uprawnia nas do bycia licencjonowaną Stacją Demontażu Pojazdów. Wszystkie nasze działania przebiegają zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa. Posiadamy bogate doświadczenie, jednakże od początku naszej działalności w najwyższej mierze zależało nam na komforcie naszych klientów. Z tego względu staramy się możliwie jak najbardziej uprościć wszelkie kwestię formalne związane z oddaniem samochodu do nas. W pierwszej kolejności zajmujemy się transportem samochodów do naszego punktu. Klient nie musi martwić się o jakiekolwiek koszty z tym związane – to my zajmujemy się wszystkimi kwestiami z tym związanymi. Na miejscu sporządzamy umowę kupna-sprzedaży, a także unieważniamy kartę pojazdu i dowód rejestracyjny. Dlatego też nie muszą się Państwo obawiać o to, że w późniejszym czasie mogą mieć Państwo jakiekolwiek nieprzyjemności. Natychmiast wypłacamy Państwu należność za skupiony pojazd – warto tutaj zaznaczyć, że dajemy najwięcej gotówki i nie ma bardziej opłacalnego miejsca do pozostawienia samochodu niż skup aut samochodów Warszawa Rembertów.

Działamy 24h na dobę, dlatego w każdym momencie możemy zająć się kwestiami związanymi ze zezłomowaniem Państwa pojazdu. Przyjmujemy nie tylko samochody osobowe, ale także ciężarowe oraz autobusy. Cała procedura rozpoczyna się już w momencie przyjęcia od Państwa telefonicznie bądź za pośrednictwem formularza zgłoszenia – działamy skutecznie, szybko i profesjonalnie. Jeśli któreś z części Państwa samochodu nie są zniszczone, to przeznaczymy je na sprzedaż. Jest to również korzystne dla Państwa, ponieważ w takiej sytuacji otrzymają Państwo wyższą należność.