Zaznacz stronę

Skup aut Toruń

Skupujemy również autobusy – wszystko bez zbędnych formalności 

SKUP AUTOBUSÓW - NUMER PONIŻEJ

Każdy model

każdy stan

każdy rocznik

Skupujemy auta w Toruniu – 24h

Każdy posiadacz samochodu prędzej czy później musi się go pozbyć. Wiekowe auto zaczyna w pewnym momencie generować wyłącznie koszty, przychodzi też taki moment, że właściciel samochodu, umęczony codziennymi problemami z autem marzy tylko o tym, by to zakończyć. Auta chcemy się również pozbyć wtedy, gdy planujemy nabyć następne, bez względu na to w jakim stanie jest to stare. Sposobów na pozbycie się starego samochodu jest kilka, niektóre z nich wymagają starań inne są tylko problemem logistycznym

TORUŃ SKUP AUT – OD RĘKI

Złomowanie i skup aut Toruń

Jedną z podstawowych form działalności skupu aut jest skup samochodów na złom oraz samo złomowanie samochodów. Aby firma mogła wykonywać taką usługę musi posiadać licencję i stać się oficjalną Stację Demontażu Pojazdów. Takich licencji udziela właściwy dla regionu wojewoda. Tylko licencja sprawia, że skup aut złomuje samochody legalnie i zgodnie z polskim prawem. Dlatego każda osoba korzystająca z usługi skupu aut powinna, w trosce o środowisko naturalne, sprawdzić, czy współpracuje ze stacją licencjonowaną. Złomowaniu każdego samochodu towarzyszą czynności, mające na celu choćby unieważnienie dokumentu rejestracyjnego auta czy likwidację książeczki pojazdu. Tylko formalne zakończenie całego procesu gwarantuje klientowi bezpieczeństwo usługi. W przeciwnym razie może on zostać narażony choćby na użycie jego auta do przestępstwa, czy może on zostać zobligowany do opłaty kosztów OC.

Skup aut Toruń zajmujący się również złomowaniem aut gwarantuje użycie profesjonalnych maszyn tnąco-prasujących, które potrafią w ciągu jednej godziny sprasować 10-15 ton. Przed każdym złomowaniem następuje rozbiór samochodu na podstawowe elementy. Części metalowe oddaje się do hut, opony dostarczają paliwa alternatywnego w cementowniach albo poddaje się je procesowi sproszkowania i na dalszym etapie stosuje proszek do asfaltowania dróg. Wszelkie substancje eksploatacyjne niebezpieczne dla środowiska wysyła się natomiast do rafinerii, gdzie zostają wykorzystane jako półfabrykaty do produkcji choćby mat przygłuszających. 

Każdy klient oddający swoje auto do skupu aut może być spokojny, że w przypadku, gdy jakakolwiek część auta nadaje się do regeneracji, naprawy, odnowy – zostanie to wykonane i dana część znajdzie drugie życie jako ważne akcesoria samochodowe w autach używanych. Dopiero, gdy auto w skupie aut zostanie rozebrane na części a każda cześć znajdzie nowe przeznaczenie, szkielet samochodu zostaje poddany zgnieceniu i zamieniony na złom, który również przeznaczony zostaje do dalszej eksploatacji w hutach i wykorzystany do dalszej produkcji stali. 

 

 

 

Co skupujemy w naszym skup aut?

Działalność gospodarcza w postaci prowadzenia skupu aut pojawiła się na naszym rynku motoryzacyjnych mniej więcej od 2005 r. To wtedy sprzyjające prywatnemu importowi samochodów używanych przepisy spowodowały wysyp mniejszych lub większych skupów samochodowych. Aktualnie ich ilość jest zdecydowanie mniejsza i utrzymuje się na podobnym poziomie. Cały czas jednak jest to dochodowa gałąź gospodarki, z nieustannym przepływem klienteli.

Skup aut  w Toruniu– profesjonalny skup samochodów kupuje samochody każdej marki oraz każdego rodzaju, następnie kwalifikuje je do dalszej odsprzedaży, przede wszystkim w zależności od rocznika auta. Profesjonalne skupy posiadające odpowiednie warunki logistyczne decydują się często również na skup aut luksusowych. Toruń skup aut skupuje samochody całkowicie sprawne, ale też uszkodzone. Przedmiotem skupu są również auta po wypadkach czy też pojazdy z wadami mechanicznymi lub estetycznymi. W przypadku aut luksusowych kryteria skupu stosowane przez firmy opierają się na wieku aut, popularności marki i oczywiście wyglądu. Samochody luksusowe zawsze trudniej sprzedać, dlatego muszą one spełniać określone wymagania, by znaleźć nabywcę.

Skup samochodów Toruń to też miejsce, gdzie w wygodny sposób można pozbyć się samochodu powypadkowego. Takie auto nie zawsze opłaca się naprawiać, nie zawsze też wymaga ono natychmiastowego złomowania. Dlatego skup samochodów to miejsce, gdzie można sprzedać auto powypadkowe, choćby za niewielką kwotę, a skup dalej je wykorzystuje, by sprzedawać jego części. Im młodsze jest takie auto tym lepszy interes robi właściciel pojazdu. Skupy aut zwykle kupują auta niezbyt popularne, auta luksusowe oraz takie, które pochodzą z limitowanych edycji. Decyzja o przyjęciu samochodu do skupu zależy zawsze od możliwości dalszej go odsprzedaży w całości lub na części.

Rynek motoryzacyjny i duża konkurencja wśród skupów aut wymaga od właścicieli prowadzenia swojej firmy w sposób aktywny, na samodzielnych poszukiwaniach potencjalnych klientów. To dlatego bardzo często widać w miastach, na parkingach auta z umieszczoną za wycieraczkami ulotką informującą o możliwości sprzedaży samochodu w skupie aut.

Jak działa skup aut w miejscowości Toruń?

Zwykle skup aut wypracowuje sobie własne zasady regulujące cały proces skupu pojazdów. Główne punkty tego procesu to: wstępna wycena, wycena na podstawie szczegółowego oglądu oraz usługa kupna/sprzedaży. Prężne i doskonale funkcjonujące firmy zwykle w swojej ofercie posiadają usługę darmowej wyceny auta. Pierwsze podejście do wyceny dokonuje się internetowo a dopiero później na podstawie już szczegółowych oględzin wykonanych przez rzeczoznawcę w trakcie przekazywania pojazdu do skupu.

Może się tak zdarzyć, że wycena samochodu dokonywana przez internet okaże się błędna lub nadmiernie optymistyczna. To dlatego wartość ostateczną pojazdu buduje się na podstawie oględzin wykonanych w miejscu skupu. Błędna ocena dokonywana przez internet może być niewystarczająca choćby z uwagi na ukrycie informacji przez sprzedającego np.: o wcześniejszych kolizjach czy poważniejszych usterkach. W takich sytuacjach każda firma skupująca auta zastrzega sobie unieważnienie pierwszej wyceny opartej wyłącznie na przekazanej treści lub zmiany kwoty wyceny opartej na negocjacjach z klientem.

Skup aut Toruń tak jak wiele innych skupów świadczy usługę opartą o wycenę pojazdu u klienta, czy też w miejscu przechowywania pojazdu. W takim przypadku przedstawiciel firmy podpisuje umowę kupna/sprzedaży auta u klienta i zabiera przedmiot umowy, używany samochód klienta.

    Skup aut w Toruniu posiada doświadczenie w odkupie samochodów używanych w różnym stanie, roczniku i gabarytach. Posiadamy rozległe kontakty na rynku motoryzacyjnym i profesjonalną wiedzę na temat wartości samochodów, dzięki czemu dajemy najwięcej gotówki za sprzedane w naszym skupie pojazdy. Dlatego jeżeli macie Państwo uszkodzony, powypadkowy samochód osobowy, bus, dostawczy, sportowy, zabytkowy lub autobus warto zapoznać się z naszą ofertą, która jest obecnie najlepsza w regionie. Skupujemy również samochody luksusowe w dobrym stanie, więc przed oddaniem auta w rozliczeniu lub do komisu lepiej skontaktować się z naszym skupem i przeprowadzić korzystną transakcję. Działamy ekspresowo, solidnie, skutecznie i w pełni zgodnie z polskim prawem.

Co zawiera oferta skupu aut w Toruniu?

   Nasza firma zajmuje się profesjonalnym skupem samochodów każdej marki. Po zakończonej transakcji podejmujemy kolejny krok, czyli zakwalifikowanie danego pojazdu do dalszej sprzedaży lub jego złomowaniu. W zależności od stanu pojazdu, rocznika, wielkości nakładów, jakich wymaga remont samochodu zapada decyzja, co do konkretnego auta i jego dalszych losów.

   Jesteśmy firmą stawiającą na rozwój i rozszerzanie swojej działalności, posiadamy warunki logistyczne, aby odkupować od Państwa wysokiej klasy samochody. Skup aut w Toruniu jest nastawiony na współpracę z klientami, którzy mają do sprzedania samochody sprawne, powypadkowe, skorodowane, w złym stanie technicznym lub blacharskim. Jeśli samochód nie nadaje się do naprawy, dokonamy jego złomowania. Samochody, na które nie znajdujemy nabywców są rozbierane na części, które następnie są odsprzedawane.

Przebieg transakcji sprzedaży samochodów w skupie aut w Toruniu

    Kontakt z naszym skupem aut jest możliwy na dwa sposoby, tzn. za pomocą formularza na stronie internetowej lub telefoniczny. Pracownik udzieli Państwu szczegółowych informacji o procedurze odkupu pojazdu i może dokonać wstępnej wyceny, która jednak nie będzie wiążąco, ponieważ dopiero po oględzinach rzeczoznawca przedstawi właściwą ofertę.

   Cała transakcja jest przeprowadzona przez doświadczonego pracownika, który dokona oceny stanu technicznego i blacharskiego pojazdu, sprawdzi dokumenty tzn. dowód rejestracyjny, kartę pojazdu i poda cenę adekwatną do jego stanu. Zapraszamy do negocjacji, ponieważ proponowana cena nie jest ostateczna i można rozmawiać i pertraktować. Umowę przygotuje nasz przedstawiciel, więc nie musicie Państwo przeszukiwać Internetu aby pozyskać umowę kupna-sprzedaży.

   Dojeżdżamy do miejsca postoju samochodu o każdej godzinie, pracujemy 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oględziny i wycena są bezpłatne bez względu na to czy samochód zostanie przez nas zakupiony czy nie. Dysponujemy swoim transportem i samochody niesprawne dowozimy do skupu lawetą, sprzedawca z tego powodu nie ponosi żadnych kosztów. Po podpisaniu umowy otrzymujecie Państwo gotówkę do ręki lub przelewem, decyzja należy do sprzedającego.     

   Nasz skup aut w Toruniu powiększa ilość usług, aby w pełni zadowolić klientów i prowadzi taką działalność jak kasacją/złomowanie pojazdów nienadających się do użytku. Skuteczność pracy naszych przedstawicieli jest duża, na Państwa ofertę reagujemy najszybciej jak to możliwe i uzgadniamy miejsce przebiegu transakcji. To Państwo decydujecie czy auto będzie do obejrzenia w garażu, na podwórku, w firmie czy na ulicy, zawsze staramy się dostosować do potrzeb swoich klientów.

Dlaczego warto sprzedaż swój używany samochód do skupu aut w Toruniu?

 • Bogate doświadczenie w skupie samochodów wszystkich marek i roczników
 • Skupujemy samochody bez względu na ich stan techniczny i blacharski
 • Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami (odkup floty pojazdów), szkołami jazdy, które wymieniają swój park samochodów na nowe
 • Procedura odkupu wymaga minimum formalności, przebiega sprawnie i nie zajmuje wiele czasu
 • Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie
 • Wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania klienta
 • Wykonujemy kasację samochodów osobowych i ciężarowych
 • Wszystkie wykonywane transakcje są w pełni legalne i udokumentowane
 • Dojeżdżamy do każdego miejsca w Polsce
 • Zapewniamy odkup pojazdu za możliwie najwyższą cenę
 • Gwarantujemy bezpieczeństwo podczas transakcji.

  Posiadamy duże grono zadowolonych klientów, którzy dokonali u nas ekspresowej sprzedaży auta i wracają do nas przy kolejnej podobnej transakcji. Możecie Państwo wypróbować nas a następnie dołączyć do klientów, którzy zostali obsłużeni profesjonalnie w przyjemnej atmosferze.

Kasacja i złomowanie w ofercie skupu aut w Toruniu

    Usługa kasacji pojazdów jest poszukiwana przez klientów, którzy mają samochody nienadające się do jazdy po polskich drogach. Nasz skup aut w Toruniu prowadzi działalność legalnie i przestrzega wszystkich wymogów związanych z unieważnieniem dokumentów pojazdu, który został zezłomowany. Wystawiamy umowę kupna-sprzedaży, wydajemy zaświadczenie, które uprawniają sprzedawcę do rozwiązania umowy ubezpieczeniowej na auto. Jesteśmy firmą dbającą o czystość środowiska i naszym celem jest jak największy odzysk części oraz ich regeneracja.