Zaznacz stronę

Skup aut Szczecin

Skupujemy również autobusy – wszystko bez zbędnych formalności 

SKUP AUTOBUSÓW - NUMER PONIŻEJ

Każdy model

każdy stan

każdy rocznik

Zachodniopomorskie – skup aut Szczecin

 

Czasem kiedy nasze auto nie nadaje się już do użytkowania, zastanawiamy się co z nim zrobić. Wiele osób decyduje się na powierzchowną naprawę i sprzedaż, co niekoniecznie jest dobrym pomysłem. Oferując samochód w takim stanie, na pewno pojawi się problem ze zdobyciem nabywcy. Stracimy bardzo dużo czasu, a zarówno naprawa jak i wielokrotne wystawianie ogłoszenia nie jest najtańsze. Niestety, może okazać się także, że najzwyczajniej w świecie nie znajdziemy nabywcy, chętnego na zakup pojazdu. W przypadku kiedy jesteśmy w posiadaniu auta które nie nadaje się już do użytku, najlepiej będzie zainteresować się. Skup aut w Szczecinie ma bardzo ciekawą i korzystną ofertę, która z pewnością będzie bardziej opłacalna niż miesiące poświęcone na desperackie próby sprzedaży samochodu za bezcen. 

 

 

Zakup nowego samochodu jest zawsze ekscytującą i przyjemną chwilą, jednak sprzedaż samochodu używanego nastręcza wielu trudności. Jeśli auto jest w dobrym stanie sprawa jest łatwiejsza, jednak, gdy jest, chociaż trochę skorodowane chętnych nabywców brakuje. Najwięcej kłopotów nastręcza sprzedanie samochodu powypadkowego, którego właściciel nie chce naprawiać. Rozwiązaniem wszystkich takich problemów jest nasz skup aut w Szczecinie, zajmujemy się odkupem samochodów wszystkich marek, roczników i w każdym stanie. Nie ma obawy, że Państwa pojazd nas nie zainteresuje, ponadto dajemy najwięcej gotówki na rynku w tej branży.

Jak działa skup aut w Szczecinie?

To, co wyróżnią naszą firmę zajmującą się skupem aut w Szczecinie, jest zawieranie transakcji z klientami z całego kraju, nie ma znaczenia gdzie obecnie znajduje się Państwa samochód. Przedstawiciel naszej firmy przyjedzie we wskazane miejsce i dokona bezpłatnie oględzin oraz wyceny. Przyjmujemy zgłoszenia telefonicznie oraz za pomocą formularza znajdującego się na stronie internetowej naszej firmy. Posiadamy bogate doświadczenie w odkupowaniu samochodów i co bardzo istotne pracujemy 24 godziny na dobę, przyjedziemy do Państwa o każdej porze i w każde miejsce.

Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów i jesteśmy otwarci na negocjacje w sprawie ostatecznej ceny. Jeśli transakcja dojdzie do skutku, nasz pracownik sprawdzi dokumenty, przygotuje umowę i zapozna Państwa z jej treścią. Prosimy o zabranie ze sobą: dowodu osobistego, karty pojazdu, dowodu rejestracyjnego samochodu, który będzie przedmiotem sprzedaży. Całą procedurę przeprowadzamy szybko i sprawnie bez zbędnych formalności, ale wszystkie punkty w umowie kupna-sprzedaży są czytelne i jasne. Po jej podpisaniu przedstawiciel naszego skupu aut w Szczecinie wypłaci Państwu gotówkę lub dokonamy przelewu na konto, jeśli zostanie wybrana taka forma rozliczenia.

Co wpływa na wartość samochodu?

 szukasz auta w szczecinie

Sprzedając samochód do skupu aut w Szczecinie będzie brany pod uwagę stan Państwa pojazdu. Nie tylko blacharki, ale również stan techniczny, co wszystko razem świadczy o wartości samochodu. Ważną dla nas sprawą podczas wyceny, jest rocznik a także wyposażenie. Jesteśmy profesjonalistami i zawsze staramy się tak działać, aby nasz klient był zadowolony z transakcji i polecał usługi naszego skupu aut w Szczecinie swoim znajomym.

Prowadzimy skup różnych modeli pojazdów nawet tych, które nie nadają się do użytku, odkupimy samochód w każdym stanie, jesteśmy otwarci na Państwa oferty. W naszej firmie można sprzedać nie tylko samochody osobowe, ale także busy, autobusy, dostawcze, wszystkie, które jeżdżą po polskich drogach. Podejmiemy również współpracę w firmami, które chcą wymienić swój park samochodowy i potrzebują sprzedać wyeksploatowane pojazdy firmowe.

Samochody ciężarowe nie są dla nas zagadką i odkupujemy takie pojazdy w taki sam sposób jak pozostałe. Jeżeli w Państwa garażu stoją i rdzewieją stare samochody (nawet zabytkowe), które nie są przeznaczone do odrestaurowania, chętnie je odkupimy i wybawimy z kłopotu. Jeżeli ktoś posiada samochód luksusowy, również będziemy zainteresowani i przeprowadzimy całą procedurę sprzedaży zgodnie z wymogami. Skuteczność to motto i podstawa naszej działalności, postaramy się pomóc i rzetelnie doradzić.

Dlaczego warto sprzedaż swój samochód do skupu aut w Szczecinie?

Na rynku skupu samochodów działamy bardzo prężnie, rozwijamy swoją działalność, aby sprostać potrzebom i wymaganiom klientów. Współpraca ze skupem aut w Szczecinie przebiega bardzo sprawnie, ponieważ całą transakcją zajmujemy się kompleksowo nie narażając sprzedawcy na stratę czasu. Jeśli chcecie Państwo poznać wstępną wycenę swojego pojazdu, można skontaktować się telefonicznie z naszą firmą a pracownik przybliży możliwą cenę, jednak ostateczna wartość sprzedaży będzie podana po oględzinach. Jesteśmy konkurencyjni na rynku ze względu na oferowane ceny odkupu samochodów, które są obecnie najwyższe w porównaniu z innymi skupami.

Jeżeli macie Państwo uszkodzony samochód, nie trzeba martwić się jego transportem, po zakończonej procedurze sprzedaży, zabierzemy go bezpłatnie lawetą do naszej firmy. Pracownik skupu aut w Szczecinie zawsze służy doradztwem w sprawie odebrania opłaconej składniki. Odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości, co do przebiegu procedury. Działalność skupu aut prowadzimy zgodnie z obowiązującym prawem i wywiązujemy się z zawartych w umowie zapisów. Przedstawiciele naszej firmy znają przepisy związane z odkupem pojazdów oraz ubezpieczeniem, dlatego transakcje przez nas przeprowadzane są przejrzyste i bezpieczne.

 

Firma zajmuje się kupnem wszystkich marek i ich modeli, nie musimy się więc martwić, że nasze auto  nie zostanie zakwalifikowane do nas. Nie jest problemem również, jeśli nasze auto nie jest sprawne czy posiada różnego rodzaju wady, ponieważ takie również nadają się do zawarcia transakcji.

 

Jak to działa?

Jeżeli jesteśmy zainteresowani takim rozwiązaniem to sprzedaż nam na pewno sprosta naszym oczekiwaniom. Jest to świetne rozwiązanie jeśli chcemy pozbyć się starego auta, a przy okazji jeszcze na tym zarobić. Dużym atutem jest to, że nie trzeba czekać na skup auta, firma działa przez 24 godziny na dobę i możemy być pewni, że po umówieniu się na wizytę do niej, transakcja zostanie zawarta, bez zbędnego przeciągania. Trudno sobie to wyobrazić, ale skupując swoje stare auto, można zarobić na nim od trzystu złotych, do aż dwustu tysięcy. Cena ta zależna jest przede wszystkim od stanu w jakim został zachowany pojazd. Wszystkie formalności związane z odsprzedażą załatwiane są na miejscu, co jest ogromnym atutem, ponieważ nie musimy marnować czasu na załatwianie ich w różnych innych miejscach. Kolejnym etapem jest wypłacenie kwoty, którą otrzymamy za auto. Skupowanie samochodów w Szczecinie oferuje wypłatę środków zarówno za pomocą gotówki, jak i na konto bankowo, po podaniu numeru konta. Zaletą jest również to, że jeśli auto nasze, nie jest sprawne i nie jesteśmy w stanie dojechać na wyznaczone miejsce na własną rękę, to firma samodzielnie organizuje transport. Jeżeli pojazd znajduje się na terenie Szczecina to przetransportowanie jest zupełnie bezpłatne, co zaoszczędza kolejne nasze środki, gdyż wynajęcie lawety mogłoby okazać się zupełnie nieopłacalne.

 

Twój skup aut w Szczecinie – zapraszamy

Bez zbędnych formalności

Skup aut w Szczecinie nie prowadzi działalności tylko na terenie tego miasta, firma ta działa na terenie całego naszego kraju. Jeśli zdecydujemy się na to aby skorzystać z usług tej firmy wystarczy umówić się na spotkanie. Są dwie możliwości, można zadzwonić pod wskazany numer telefonu i ustalić termin w ten sposób, bądź zrobić to za pomocą formularza, który jest dostępny na stronie internetowej. Oba te sposoby są równie proste. Kiedy umówimy się już na spotkanie, osoba będąca przedstawicielem firmy, zupełnie bezpłatnie wyceni nasze auto. Jest to kolejna zaleta, gdyż zazwyczaj profesjonalna wycena jest dość kosztowna. Wiele firm skupujących auta, robi to w sposób wymagający wielu formalności, co sprawia, że tracimy ogromną ilość czasu,  natomiast, charakteryzuje się również tym, że formalności ograniczone są do minimum. Wymagają jedynie dokumentów, które każdy zawsze posiada prze sobie, tych zupełnie niezbędnych do zawarcia takiej transakcji. Oczywiście podczas zawierania umowy konieczne będzie okazanie naszego dowodu osobistego. Prócz tego wymagane jest posiadanie przy sobie karty pojazdu oraz dowodu rejestracyjnego, na podstawie tych właśnie dokumentów, możliwe jest zawarcie umowy sprzedaży auta. Oczywistym jest, że firma wymaga posiadania dokumentów, potwierdzających to, że skupowane auto jest na pewno naszą własnością, ponieważ niestety wciąż pojawiają się oszuści i osoby zawłaszczające sobie cudzą własność. Dokumenty są gwarancją przynależności.

Wycena auta

Tak jak już było wyżej wspomniane, wycena auta jest zupełnie bezpłatna. Atutem jest, że skup samochodów w Szczecinie jest zdolny do negocjacji danej ceny. Nie są one sztywno ustalone. Podejście do klienta jest w stu procentach indywidualne. To ile możemy zarobić na aucie zależne jest od wielu czynników. Wpływ na nią ma to jaką markę i model auta oferujemy. Jak wiadomo są różne marki, a każda z nich posiada modele aut w różnych cenach. Kolejnym aspektem do rozważenia w wycenie jest to w jakim stanie jest auto. Wpływ na to mają zarówno czynniki zewnętrzne jak i wewnętrzne. Czasem zdarza się, że mimo, że auto wizualnie wygląda świetnie to jego części wewnętrzne wymagają naprawy, która jest dla nas po prostu mniej opłacalna. Następną rzeczą która wpływa na cenę jest rocznik auta oraz jego gabaryty.  charakteryzuje się tym, że skupuje nie tylko auta osobowe, to czynnik, który ma ogromny wpływ na to jaką kwotę za pojazd otrzymamy.

Jakie auta są skupowane?

Skup aut w Szczecinie zajmuje się kupnem różnego rodzaju aut. Oczywiście najczęściej skupowane auta to te powypadkowe, nienadające się już do użytku. Klienci najchętniej sprzedają do skupu właśnie takie samochody. Firma  jednak wiele innych pojazdów, różnego rodzaju i różnych gabarytów. Między innymi są to autobusy, busy, samochody dostawcze i firmowe. Auta ciężarowe to następna kategoria tych chętnie branych przez nas. Firma z dużym entuzjazmem skupuje auta zabytkowe, nie muszą być wcale odrestaurowane. Zapewne wiele osób trzyma w swoich garażach stare modele aut, niestety w momencie kiedy nie są zadbane, nie zyskują na wartości, warto wtedy więc sprzedać taki samochód do skupu. Co ciekawe , zajmuje się również wzięciem aut luksusowych. W tym przypadku natomiast proces sprzedaży takiego auta jest nieco wydłużony. Składa się z trzech etapów, które pozwalają na sfinalizowanie transakcji. Oczywiście firma dokłada wszelkich starań, aby cały ten proces przebiegał jak najsprawniej, a klient był w pełni zadowolony.