Zaznacz stronę

Skup aut powypadkowych Toruń

Skupujemy również autobusy – wszystko bez zbędnych formalności

SKUP AUTOBUSÓW - NUMER PONIŻEJ

Każdy model

każdy stan

każdy rocznik

Parametry brane pod uwagę przy wycenie aut powypadkowych Toruń

 

Firma Nasza to przede wszystkim doświadczenie i profesjonalizm. Chcemy dać naszym klientom jak największy zakres usług. Dlatego też możemy pochwalić się, że nasza firma to nie tylko złomowanie, sprzedaż, czy serwis aut, ale także skup aut powypadkowych. Toruń, Kraków, Wrocław oraz wiele innych dużych i mniejszych miast w Polsce. Tu właśnie nas znajdziecie, ponieważ działamy na terenie niemal całego kraju. Nie musisz jechać na drugi koniec Polski, by pozbyć się starego auta  w dobrej cenie, bo my z pewnością jesteśmy tuż obok. Nasza usługa wyróżnia się swą kompleksowością, ponieważ dokładamy wszelkich starań, by współpraca z naszą firmą, była dla klientów przyjemnością. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprawdź, dlaczego warto zaufać właśnie nam.

 

Skupujemy auta powypadkowe w Toruniu za gotówkę

Skup aut powypadkowych Toruń  to usługa szybka, a przede wszystkim profesjonalna. Bogate doświadczenie na rynku motoryzacyjnym sprawiło, że jesteśmy jedną z największych firm mających w swej ofercie skup aut powypadkowych. Toruń to największe miasto, na którego terenie działamy. Jednak klienci spoza stolicy nie muszą się martwić, ponieważ nasze oddziały znajdują się łącznie w aż siedmiu województwach. Skupujemy pojazdy wszystkich marek, zarówno te uszkodzone, jak i jedynie noszące ślady użycia. 

Jak więc wygląda współpraca ? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pośrednictwem maila lub numeru telefonicznego dostępnego na naszej stronie internetowej. Następne kroki to już formalność. Możesz przyjechać do nas lub skorzystać z naszej pomocy transportowej. Wiemy, że organizowanie lawety to kosztowna sprawa. Dlatego chętnie zajmiemy się transportem Twojego auta do naszej siedziby. Na miejscu zapewniamy profesjonalną wycenę pod okiem znawcy. Nasi klienci wiedzą, że dajemy najwięcej gotówki, a to wszystko dlatego, że każdy pojazd wyceniany jest indywidualnie, z uwzględnieniem faktycznego stanu technicznego oraz wizualnego. 

Osobiście zajmujemy się wszelkimi formalnościami. Nie musisz więc martwić się, że wraz z chęcią sprzedaży powypadkowego auta spadnie na Ciebie lawina papierkowych obowiązków. Umowę sporządzamy od ręki, jeszcze tego samego dnia. Gotówka, czy przelew na konto? To Ty decydujesz o tym, jaką formę zapłaty wybierzesz. Działamy 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy więc do twojej dyspozycji cały czas.

Jest wiele sytuacji, w których sprzedaż auta w skupie może być dobrym rozwiązaniem. Jak sama nazwa wskazuje, zajmujemy się przede wszystkim skupem pojazdów powypadkowych. To właśnie po kolizjach, w których auto stracił swą sprawność lub jego naprawa nie jest opłacalna, najczęściej zgłaszają się do nas klienci. Sprzedaż uszkodzonego auta to niełatwa sprawa. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Z tego też powodu rozszerzyliśmy swą działalność o skup aut powypadkowych Toruń, Szczecin, oraz inne duże miasta, poprzez zwiększony i mocno zagęszczony ruch uliczny znacznie podwyższają ryzyko wypadków. Czasem nawet nie z naszej winy dojść może do kolizji. Często nawet niewielkie zderzenie spowodować może naprawdę kosztowne szkody, których naprawa wiąże się z bardzo dużym wydatkiem. W takich sytuacjach sprzedaż pojazdu w skupie stanowi najlepsze rozwiązanie.

Uczciwa wycena oraz szybka i profesjonalna obsługa bez zbędnych formalności. To właśnie oferuje swoim klientom w tak przykrych sytuacjach. Dzięki umowie od ręki, każdy, kto decyduje się na współpracę z nami, może sprzedać pojazd jeszcze tego samego dnia, zyskując środki na zakup nowego auta.

 Oferujemy swoim klientom skup aut powypadkowych na terenie całego kraju. Skupujemy między innymi pojazdy osobowe, terenowe, dostawcze w dowolnym stanie technicznym. Nie ważne czy auto jest jedynie draśnięty, był mocno eksploatowany, czy brał udział w poważnym wypadku. Skupujemy auta używane wszystkich marek, wyprodukowane pomiędzy 1960, a 2014 rokiem. Prowadzimy także skup aut sprawnych, dlatego też zachęcamy klientów do sprzedaży pojazdów w dobrym stanie technicznym. Nasza firma słynie z profesjonalnej wyceny, dlatego wiemy, że sprzedaż auta u nas się opłaca.

Sprzedaż auta naszej firmie to nie tylko sposób na pozbycie się niepotrzebnego pojazdu, ale i zyskanie zań uczciwej zapłaty. Nie prowadzimy cennika, ponieważ uważamy, że każdy auto powinno wyceniać się indywidualnie. Przyjmujemy niemal wszystkie ich rodzaje, dlatego też generalizowanie byłoby nieuczciwe. Szanujemy każdego klienta, dlatego nasza działalność opiera się na transakcji wiązanej. My zyskujemy pojazd, sprzedawca natomiast zapłatę adekwatną do jego stanu oraz wielu innych, ściśle określonych parametrów.

Cena, jaką uzyskać można za auto dostarczone do nas, wynosi od 300 złotych do nawet 200 000 złotych. Wszystko zależne jest między innymi od stanu technicznego, wizualnego oraz innych czynników.

Wyceną pojazdów zajmują się wyłącznie profesjonaliści, których specjalnością jest właśnie szacowanie kosztów. Ponadto w celu zwiększeniu komfortu naszych klientów, dopuszczamy także możliwość, że sprzedawca także zasięgnie opinii swego rzeczoznawcy. Nasi klienci wiedzą jednak, że dajemy najwięcej gotówki, a nasze wyceny są najkorzystniejsze na rynku.

 Toruń skup aut powypadkowych – OD RĘKI

 

 

Zajmujemy się skupem aut uszkodzonych, powypadkowych, wyeksploatowanych, zadbanych oraz niesprawnych. Stopień każdego z tych parametrów brany jest przez nas pod uwagę podczas wyceny. Na cenę ma wpływ oczywiście także rodzaj pojazdu, jego model, czy rocznik produkcji. Przyjmujemy auta wyprodukowane od 1960 roku i w przypadku tych najstarszych, często niesprawnych i wysoce uszkodzonych, ustalamy wartość na podstawie ich wagi. Dla naszych klientów jest to bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ umożliwia to sprzedaż auta w cenie znacznie wyższej niż ta, jaką można by było zaoferować, wyceniając go tradycyjnie.

Wśród parametrów branych przez nas pod uwagę przy wycenie, jest także stan części. Bardzo często nawet te niesprawne auta posiadają w pełni użyteczne elementy, za które chętnie zwiększymy końcową wycenę. Jeśli masz więc w swoim garażu stare auto, zadzwoń do nas i skorzystaj z oferty obejmującej skup aut powypadkowych. Toruń to tylko jedno z wielu miast, w których odbierzemy pojazd własnym transportem w dogodnym dla Ciebie terminie. Możesz liczyć na nas przez 24 h na dobę.

Nasz skup gwarantuje szybką, ale i bezpieczną sprzedaż aut powypadkowych

W naszej firmie dbamy o zadowolenie naszych klientów oraz wszystkich innych właścicieli aut. Dlatego też zawierając umowę, wymagamy dostarczenia wszystkich niezbędnych dokumentów, potwierdzających legalność sprzedaży. Pełną listę umieściliśmy na naszej stronie, aby każdy zainteresowany współpracą z nami klient, mógł je przygotować, by transakcja przebiegła szybko. Do zawarcia umowy niezbędny jest oczywiście dowód osobisty sprzedającego, dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu. W niektórych okolicznościach potrzebne mogą być również inne zaświadczenia.

Dlaczego do zawarcia umowy potrzebne są dokumenty? Pomijając oczywiste aspekty, takie jak chociażby uzupełnienie danych w umowie, chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo własności. Dzięki temu mamy także pewność w zakresie pochodzenia, czy roku produkcji pojazdu.

Zanim więc zdecydujesz się na sprzedaż auta, upewnij się, że posiadasz komplet niezbędnych dokumentów. Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas, a my z chęcią powiemy Ci, co musisz przygotować.

Błyskawiczna sprzedaż auta powypadkowego

W firmie wiemy, że czas to pieniądz. Dlatego też pozwalamy zaoszczędzić Ci go jak najwięcej. Jedną z największych zalet naszej firmy, za którą uwielbiają nas nasi klienci, jest to, że u nas sprzedasz auto szybko i bez zbędnych formalności. Jedyne co musisz mieć, to zestaw niezbędnych do zawarcia umowy dokumentów. My zajmiemy się resztą i dopasujemy się do Ciebie. Jeśli chcesz, możesz przyjechać do nas autem, który chcesz sprzedać. Jeśli jednak nie jest on sprawny, chętnie sami zajmiemy się transportem. Obejmuje to bowiem oferta naszego działu, jakim jest skup aut powypadkowych. Toruń ? A może Płock ? Tym się nie musisz martwić, bo dojedziemy niemal w każde miejsce.

Wielu naszych przyszłych klientów z pewnością zastanawia się, po jakim czasie od dostarczenia auta zawieramy umowę. Odpowiedź zaskakuje większość osób. Może być to nawet jeden dzień. Większość umów podpisujemy jeszcze tego samego dnia. Oznacza to, że sprzedając nam auto, gotówkę lub przelew dostaniesz w dniu finalizacji transakcji.

 

Obsługa klienta 24 h na dobę

Jesteśmy firmą mającą swe placówki na terenie całego kraju. Z racji skali, na jaką działamy, udostępniliśmy naszym klientom numer do naszej centrali, pod który dzwonić można przez całą dobę. Wiemy, jak często zdarzają się nieplanowane sytuacje, dlatego dopasowujemy się do potrzeb zarówno naszych stałych, jak i nowych klientów. Do centrali dzwonić można więc o każdej porze dnia i nocy, zarówno w celach informacyjnych, jak i w razie chęci sprzedaży auta.

 

Skup aut powypadkowych w najlepszej cenie

Masz już dość ciągłego czekania, aż twoje auto znajdzie kupca? Niestety tak właśnie bywa, kiedy wystawimy auto na portalu ogłoszeniowym. Mnóstwo nadziei na udaną transakcję, a w efekcie jedynie stracony czas. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że umowa może zostać podpisana jeszcze tego samego dnia. Po co więc czekać? Sztab naszych specjalistów sprawi, że sprzedasz auta skutecznie i szybko, a gotówkę lub przelew dostaniesz natychmiast. A wszystko to w przyjaznej atmosferze i bez zbędnych nerwów.

Jeśli chcesz sprzedać auto, zadzwoń do nas, by umówić się na spotkanie w naszej siedzibie. Wspólnie wycenimy auto i zadbamy, abyś wyszedł od nas zadowolony i wzbogacony o adekwatną sumę pieniędzy. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam świadczyć obsługę profesjonalnie i szybko. Wielu to zdaniem naszych klientów najlepszy skup aut powypadkowych. Toruń, Kalisz, Gdynia? Nie ważne, gdzie właśnie jesteś, na pewno znajdziesz nasz serwis w okolicy.