Zaznacz stronę

Skup aut Łódź

Skupujemy również autobusy – wszystko bez zbędnych formalności 

SKUP AUTOBUSÓW - NUMER PONIŻEJ

Każdy model

każdy stan

każdy rocznik

Najwięcej gotówki – skup aut Łódź

 

Ilość aut na polskich drogach z każdym rokiem wzrasta, a stan techniczny tych pojazdów nie zawsze jest zadowalający. W takim przypadku warto jest skorzystać z instytucji, jaką jest skup aut w miejscowości Łódź. To właśnie w tym miejscu, możemy łatwo i szybko pozbyć się starego i zepsutego samochodu, by  za uzyskane pieniądze zakupić nowszy i sprawniejszy model. Jesteśmy zainteresowani zarówno skupem aut dla miasta Łódź starych, uszkodzonych jak i nowych. Przeprowadzamy także transakcje skupu kilku aut od jednego właściciela.

 

Skupem aut zajmujemy się już od wielu lat  oferując swoje usługi mieszkańcom województwa łódzkiego. Zapewniamy profesjonalne podejście do klienta, rzetelną wycenę i szybki czas działania. Interesują nas auta w każdym stanie technicznym, także takie nadające się wyłącznie do zezłomowania. Skupujemy auta dostawcze, osobowe oraz terenowe. Wszelkie formalności załatwiane są sprawnie i bezproblemowo. Wystawiamy także zaświadczenia, w przypadku demontażu.

Dbając o najwyższą jakość oferowanych usług i zadowolenie klienta skup aut dla miasta Łódź prowadzimy 7 dni w tygodniu, a samochody odbieramy własnym transportem. Usługa lawety jest dla klienta całkowicie bezpłatna. Oferujemy także najwyższe ceny w okolicy, ustalone zgodne z oczekiwaniami klienta i stanem technicznym auta

Twój skup aut w Łodzi – zapraszamy

Planujesz kupić nowy samochód, ale nie wiesz jak za rozsądną cenę pozbyć się starego? Doskonale trafiłeś, ponieważ odwiedzając skup aut Łódź bez problemu pozbędziesz się niepotrzebnego auta, a dodatkowo pieniądze za jego sprzedaż będziesz mógł zainwestować w zakup swojego wymarzonego pojazdu. Jesteśmy firmą, w której szybko dokonasz transakcji. Umożliwiamy także sprzedaż zarówno starych jak i nowych samochodów, a dodatkowo możemy przyjąć od Ciebie więcej niż jedno auto.

Dlaczego sprzedać auto akurat nam?

Jesteśmy profesjonalistami, którzy poprzez bogate doświadczenie zdobyte przez wieloletnią pracę w skupie aut potrafią szybko i sprawnie zająć się formalnościami, dzięki czemu w niedługim czasie będziesz miał swoje stare auto z głowy. Dodatkowo przyjmujemy auta w każdym stanie technicznym – nie tylko w pełni sprawne, ale także takie, które nadają się już tylko do zezłomowania. Możesz oddać nam auto w każdym dniu tygodnia, a jeśli masz problem z jego dostarczeniem to służymy bezpłatnym przyjazdem lawety. Każdy samochód rzetelnie wyceniamy zgodnie z jego stanem technicznym, jednocześnie oferując najlepsze ceny w okolicy. 

Czym się wyróżniamy?

Skupujemy auta w każdym stanie – nie jest dla nas istotne to, czy jest ono w pełni sprawne. Dlatego warto zwrócić się do nas nawet wtedy, kiedy auto nadaje się już tylko do zezłomowania. Przyjmujemy nie tylko samochody osobowe, ale także terenowe i dostawcze. W przypadku, gdy klient mieszka na terenie Łodzi lub okolic, jesteśmy otwarci na nawiązywanie współpracy i skup aut od firm windykacyjnych, banków czy ubezpieczycieli. Do skupu przyjmujemy również samochody poleasingowe, poflotowe oraz służbowe samochody pracownicze.

Skup aut poleasingowych

Procedura skupu aut poleasingowych w Łodzi rozpoczyna się od ustalenia z klientem terminu i warunków wykupu. Kiedy klient przedstawi nam wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące auta, to następnym krokiem jest wycena auta na podstawie jego stanu technicznego.

W przypadku, gdy samochód został już wykupiony z leasingu, należy przedstawić:

  • dowód rejestracyjny,
  • fakturę wykupu,
  • kartę pojazdu,
  • ubezpieczenie OC, 
  • książkę serwisową,
  • wszystkie zestawy kluczyków.

Jeżeli wykup jeszcze nie miał miejsca, to spisujemy umowę przedwstępną, w której muszą być uwzględnione:

  • dane sprzedawcy i nabywcy,
  • cena odkupu samochodu,
  • wysokość pozostawionego zadatku,
  • maksymalny termin sfinalizowania sprzedaży.

Jak wygląda mechanizm skupu aut?

Przede wszystkim zapraszamy do osobistego, telefonicznego lub internetowego kontaktu z nami. Na naszej stronie internetowej można posłużyć się specjalnym formularzem, który usprawni ten proces. Dostosowujemy się do klienta i umożliwiamy różne drogi kontaktu – klient może wybrać najwygodniejszą dla siebie opcję. 

Kolejnym krokiem jest ustalenie terminu, w którym nasz wykwalifikowany pracownik będzie mógł osobiście przyjechać i zobaczyć auto, co umożliwi dokonanie oceny stanu technicznego pojazdu i wstępnej wyceny auta. 

Po niezbędnych oględzinach nasz pracownik proponuje właścicielowi cenę za pojazd. Kiedy posiadacz samochodu zgodzi się na podaną wycenę, wtedy podpisywane zostają odpowiednie dokumenty, a pieniądze są od razu wypłacane. Zależy nam, aby proces kupna przez nas samochodu przebiegał jak najszybciej – wtedy sprzedawca będzie mógł w krótkim czasie cieszyć się otrzymaną za auto gotówką. 

Jak ustalana jest cena?

Skup aut Łódź zapewnia zawsze konkurencyjną ofertę. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego nasze wyceny są sumienne i dokładne – nigdy nie zaniżamy stawek, ponieważ działamy także w interesie naszych klientów. Samochody wyceniamy sprawiedliwie, biorąc pod uwagę: markę, rocznik, wyposażenie oraz stan jego części i elementów.

Skup aut dla mieszkańców łódzkiego oferuje większą cenę za samochody, które samodzielne jeżdżą. 

W naszym skupie aut szybko dokonasz wyceny pojazdu, nie musisz martwić się o jego transport oraz od razu zyskasz gotówkę za auto, które profesjonalnie wyceni nasz pracownik. W 24h załatwisz wszystkie sprawy związane ze sprzedażą samochodu i będziesz cieszył się pieniędzmi zyskanymi dzięki udanej transakcji z nami.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Co nas wyróżnia spośród innych firm?

Przede wszystkim możemy zaoferować usługę kompleksową. Skup aut dla miasta Łódź prowadzimy już od wielu lat, dlatego też bardzo dobrze znamy oczekiwania klientów i tym samym możemy sprostać im w 100 procentach.

Skupujemy auta w różnym stanie technicznym. Interesują nas zarówno samochody nowe, które z jakichś przyczyn nie są atrakcyjne dla klienta, oraz auta które nadają się już jedynie do zezłomowania. Jesteśmy zainteresowani każdym przedziałem cenowym.

Skupujemy auta od osób fizycznych, właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych oraz od osób wykonujących zawód lekarza czy adwokata. Jesteśmy zainteresowani również zakupem większej ilości aut od firm, w tym aut poleasingowych, poflotowych a także służbowych samochodów pracowniczych.

Jeśli klient mieszka w mieście Łódź bądź jej okolicy jesteśmy również otwarci na współpracę i skup aut od firm windykacyjnych, banków czy ubezpieczycieli.

Na szczególną uwagę zasługuje oferta skupu aut w mieście Łódź dla samochodów poleasingowych. Najczęściej taka procedura rozpoczyna się od rozmowy z klientem i ustalenia terminu i warunków wykupu. Następnie przedstawiciel naszej firmy podczas wizyty ocenia stan techniczny pojazdu i wycenia wstępnie samochód. Do tego konieczne jest oczywiście przedstawienie wszystkich posiadanych przez klienta dokumentów dotyczących auta. Jeżeli samochód został już wykupiony z leasingu, wtedy należy przedstawić dowód rejestracyjny, fakturę wykupu, kartę pojazdu, ubezpieczenie OC, oraz książkę serwisową i wszystkie zestawy kluczyków.

Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku auta, gdzie wykup nie został jeszcze przeprowadzony. Wtedy konieczne jest podpisanie umowy przedwstępnej, w której niezbędne jest uwzględnienie danych sprzedawcy i nabywcy, ceny odkupu samochodu, wysokość pozostawionego zadatku oraz maksymalny termin sfinalizowania sprzedaży.

W jaki dokładnie sposób wygląda cały mechanizm skupu aut?

Po pierwsze należy się z nami skontaktować. Możliwości jest wiele, preferujemy kontakt osobisty, ale równie dobrze można do nas dzwonić i kontaktować się przez Internet. Jest do tego specjalnie przeznaczony formularz na naszej stronie internetowej. Jesteśmy elastyczni pod tym względem dostosowując się do oczekiwań klienta.

Następnie nasz doświadczony pracownik w ustalonym wspólnie terminie przyjeżdża na miejsce postoju auta i tam dokonuje wyceny samochodu, biorąc pod uwagę markę, rocznik oraz sprawność pojazdu. Jeżeli klient godzi się na zaproponowaną stawkę, podpisujemy stosowne dokumenty i wypłacamy pieniądze. Wszystko dzieję się bardzo szybko i sprawnie, tak aby sprzedawca jak najszybciej mógł dowolnie dysponować zdobytymi środkami,

Jak dokładnie ustalana jest cena za kg?

Szukając najbardziej korzystnej oferty na rynku, warto jest zapoznać się z naszą usługą, bo choć ceny za kg w przypadku skupu aut są zmienne, to nasza firma jest w stanie zaproponować cenę najbardziej konkurencyjną w okolicy.

Dbamy o wysoki poziom zadowolenia naszych klientów, dlatego też nie zaniżamy stawek i działamy tak, aby każda strona transakcji była zadowolona.

Ustalając cenę za dany pojazd zawsze staramy się podchodzić indywidualnie do każdego klienta, uwzględniając wiele czynników. W przypadku naprawdę starych samochodów, skup tych aut w mieście Łódź prowadzimy w sposób rzetelny i uczciwy, biorąc pod uwagę masę całościową pojazdu minus waga materiałów sztucznych oraz nienadających się do sprzedaży w kategorii złomu.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku aut powypadkowych, gdzie uszkodzona została znaczna część pojazdu i dane części nie nadają się już do ponownego użytku.

Jeżeli dochodzi do skupu aut nowszych, wtedy istotna jest marka i rocznik danego modelu, wyposażenie oraz stan poszczególnych części i elementów.

Ostateczną decyzję podejmujemy biorąc pod uwagę wszystkie powyższe czynniki oraz ceny rynkowe.

Chcąc zapoznać się dokładnie z ceną za kilogram, zachęcamy wszystkich zainteresowanych właścicieli pojazdów do kontaktu z naszą firmą. Skup aut dla mieszkańców łódzkiego prowadzimy już od wielu lat zajmując się także sprzedażą części pozyskanych z surowców wtórnych.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, a aktualnie nie jesteście w stanie przedstawić stanu technicznego samochodu, skontaktujcie się z nami, a wspólnie ustalimy dogodny dla wszystkich termin.

Warto również dodać, że za samochody, które są w stanie samodzielnie jeździć płacimy więcej.Co więcej każdy klient może otrzymać dodatkowe pieniądze za części nadające się do dalszej odsprzedaży. Ceny takie ustalamy biorąc pod uwagę aktualną cenę stali, dlatego też dobrym pomysłem jest przekazania auta do skupu w terminie, gdy te ceny są najwyższe. Warto  tym celu obserwować rynek i bieżące cenniki.

Zapraszamy do naszej firmy.