Skup aut Bydgoszcz

Skupujemy również autobusy – wszystko bez zbędnych formalności 

Tel: 692 443 443

Każdy model

każdy stan

każdy rocznik

Każdy rocznik auta  Bydgoszcz

Twój samochód ma już swoje lata i z miesiąca na miesiąc coraz częściej odmawia Ci posłuszeństwa? Myślisz o zakupie nowego auta, ale chciałbyś/-abyś przedtem pozbyć się starego? Nie masz zbytnio czasu na organizowanie sprzedaży starego auta we własnym zakresie albo masz świadomość, że Twój samochód jest już w takim złym stanie, że nikt go nie kupi? Zależy Ci na szybkiej i legalnej sprzedaży auta na miejscu i bez zbędnych formalności? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś/-aś „tak”, pomyśl o złożeniu wizyty na skupie aut używanych w Bydgoszczy.

Co zrobić ze starym samochodem?

Podjąłeś/-ęłaś już decyzję – chcesz kupić nowy samochód. Może nawet masz już na oku markę i konkretny model. Pozostaje jednak pytanie: co zrobić ze starym samochodem? Pewnie pierwsza myśl, jaka Ci przychodzi do głowy dotyczy jego sprzedaży. To dobry pomysł, bo dzięki takiej transakcji odzyskasz część pieniędzy, za które zakupiłeś to auto i zarobioną w ten sposób kwotę będziesz mógł dołożyć do środków, które oszczędzasz by zakupić nowy samochód. Gdzie sprzedać samochód? Można to zrobić w wielu miejscach. Możesz np. wywiesić ogłoszenia w okolicy i liczyć na to, że Twój sąsiad będzie zainteresowany kupnem samochodu, jaki oferujesz. Możesz też wrzucić swoje ogłoszenie do Internetu i liczyć na kontakt ze strony osób odwiedzających portale z samochodami. Ale możesz także sprzedać swoje auto na skupie.

 

Skup aut – jak to wygląda?

Sprzedanie samochodu na skupie aut używanych nie należy do trudnych transakcji. Najpierw dzwonisz pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 albo kontaktujesz się z nami przez formularz internetowy, a potem pracownik skupu przyjedzie do Ciebie w ustalonym wcześniej terminie. Jego wizyta będzie miała na celu wycenę Twojego samochodu. Co ważne, za to spotkanie nie zapłacisz ani złotówki.  Cena będzie zależała od takich rzeczy jak stan techniczny, rocznik oraz marka. Umowa kupna-sprzedaży jest sporządzana na miejscu. Podobnie jest w przypadku złomowania  – od ręki i bez zbędnej zwłoki zostanie Ci wydane zaświadczenie mówiące o demontażu. Jeżeli chodzi o kwestie związane z płatnością za Twój samochód to możesz wybierać pomiędzy płatnością do ręki – gotówką – a przelewem na rachunek bankowy. Co ważne, u nas nie musisz martwić się o transport dla Twojego samochodu – zostanie odebrany z dowolnego miejsca przez skupującego. To istotna informacja zwłaszcza dla tych, którym zależy na czasie i którzy sprzedają samochód nienadający się do jazdy na drogach. Co więcej odbiór auta jest organizowany na nasz koszt – Ty nie dołożysz do tego ani złotówki. .

Skupy samochodów – dlaczego ma to sens?

„Na skupie?” – zapytasz. – „A jaki maki ma to sens?”. Daj nam chwilę i nie przerywaj czytania, a zaraz okaże się, że skup aut  ma wiele zalet,  z których możesz sobie nie zdawać sprawy. Po pierwsze taki skup to oszczędność czasu. Jeśli sprzedajesz samochód na rynku wtórnym, musisz: napisać ogłoszenie, zadbać o zrobienie naprawdę dobrych zdjęć Twojego samochodu (przedtem należałoby porządnie umyć samochód, a za to znowu płacimy czasem), opisać wszystkie mankamenty i wady techniczne, znaleźć portale internetowe, na których umieścisz swoje ogłoszenia, a potem – cierpliwie czekać na telefon albo wiadomość od potencjalnego nabywcy. Musisz też wiedzieć, że nie każdy zainteresowany będzie dzwonił – niektóre osoby mogą wysyłać Ci smsy albo wiadomości prywatne na portalach ogłoszeniowych, których bez zalogowania prawdopodobnie nawet nie odczytasz. Kolejny krok po umieszczeniu ogłoszeń to umawianie się na oglądanie Twojego auta, negocjacja ceny i… często tak w kółko. Jeśli nie masz zbyt dużo czasu, nie chcesz marnować nerwów i nikogo do siebie zapraszać ani tłumaczyć się z porysowanego lakieru czy przetarć na tapicerce, o których zwyczajnie zapomniałeś/-aś wspomnieć w ogłoszeniu, zrezygnuj z wystawiania ogłoszeń i zawieś swoje auto na skup. Bydgoszcz to miasto, w którym załatwisz sprawę bez problemu. Skup aut Bydgoszcz bez problemu przyjmie Twoje auto, a pracownik zatrudniony nie będzie czepiał się o takie detale jak rysy na lakierze lub skórzanej tapicerce. 

Skup aut – jak to wygląda?

Sprzedanie samochodu na skupie aut używanych nie należy do trudnych transakcji. Najpierw dzwonisz pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 albo kontaktujesz się z nami przez formularz internetowy, a potem pracownik skupu przyjedzie do Ciebie w ustalonym wcześniej terminie. Jego wizyta będzie miała na celu wycenę Twojego samochodu. Co ważne, za to spotkanie nie zapłacisz ani złotówki.  Cena będzie zależała od takich rzeczy jak stan techniczny, rocznik oraz marka. Umowa kupna-sprzedaży jest sporządzana na miejscu. Podobnie jest w przypadku złomowania  – od ręki i bez zbędnej zwłoki zostanie Ci wydane zaświadczenie mówiące o demontażu. Jeżeli chodzi o kwestie związane z płatnością za Twój samochód to możesz wybierać pomiędzy płatnością do ręki – gotówką – a przelewem na rachunek bankowy. Co ważne, u nas nie musisz martwić się o transport dla Twojego samochodu – zostanie odebrany z dowolnego miejsca przez skupującego. To istotna informacja zwłaszcza dla tych, którym zależy na czasie i którzy sprzedają samochód nienadający się do jazdy na drogach. Co więcej odbiór auta jest organizowany na nasz koszt – Ty nie dołożysz do tego ani złotówki. Nie czekaj i już dzisiaj wybierz skup aut używanych w Bydgoszczy jeśli zależy Ci na czasie. Nie czekaj i już dzisiaj wybierz skup aut używanych w Bydgoszczy jeśli zależy Ci na czasie 

BYDGOSZCZ SKUP AUT – OD RĘKI

 

 

 

Masz pytania ? Napisz do nas