Zaznacz stronę

Auto Szrot Białystok

Firma prowadząca auto szrot zajmuje się wszechstronnie pojazdami nie tylko osobowymi ale i ciężarowymi, autobusami, ciągnikami i maszynami rolniczymi

Tel: 

Każdy model

każdy stan

każdy rocznik

Auto szrot w Białymstoku – kasacja aut

 

Auto szrot Białystok podejmie się kasacji i złomowania każdego pojazdu. Ponadto w naszej firmie w razie potrzeby można kupić części do różnych samochodów. Posiadamy szeroki asortyment elementów zamiennych do aut różnych marek. Profesjonalne podejście do klienta to nasz priorytet, dzięki temu każdy kto miał kontakt z naszą firmą wyraża się o niej w samych superlatywach. Dzięki zaufaniu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta osiągnęliśmy wysoką jakość usług która skutkuje gwarancją zadowolenia. Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim zadaniom jakie stawia przed nami branża kasacji i złomowania pojazdów.

 

Skupujemy auta powypadkowe w Białymstoku za gotówkę

Jeszcze kilkanaście lat temu złomowanie pojazdów i innych maszyn odbywało się tylko na złomie. Dzisiaj podejście do tego tematu jest inne. Klienci częściej korzystają z usług firm złomujących pojazdy, ponieważ dzisiaj można otrzymać za taką usługę zdecydowanie więcej gotówki. Auto szrot w Białymstoku posiada wszelkie uprawnienia do legalnej kasacji pojazdów co nie zawsze jest normą na innych złomowiskach. Gotówka jaką klient otrzyma za zezłomowanie swojego pojazdu jest uzależniona od stanu technicznego auta. Nasi pracownicy do każdego podchodzą indywidualnie i przed zezłomowaniem przeprowadzają szczegółowy przegląd auta. Dzięki takiemu podejściu każdy klient jest zadowolony a za swój pojazd może dostać całkiem pokaźną kwotę. Wielu klientów ma obawy, że oddając samochód który jest jeszcze w całkiem dobrym stanie dostanie równowartość złomu. U nas takie podejście nie wchodzi w grę i nie ma się o co martwić.

Jeżeli klient będzie chciał skorzystać z naszych usług to nie musi się o nic martwić. Nasza firma zajmie się wszelkimi formalnościami, zapewni transport i pokryje jego koszty. Na miejscu unieważniona zostanie karta pojazdu i dowód rejestracyjny oraz zostanie zawarta umowa kupna sprzedaży. Klient otrzyma wszystkie dokumenty dzięki którym będzie mógł udać się do wydziału komunikacji i wyrejestrować pojazd.

Usługi które proponujemy państwu to między innymi sprzedaż części  i elementów wymontowanych z zakupionych przez nas samochodów i innych pojazdów. Gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanego asortymentu. Każda część jest sprawdzana przez naszych mechaników i poddawana szczegółowej kontroli. Wadliwe części regenerujemy i doprowadzamy do idealnego stanu. Asortyment wymontowany z używanych samochodów po sprawdzeniu przez naszych fachowców może być z powodzeniem zamontowany w państwa aucie.

Wyżej wymienione elementy i akcesoria wymontowujemy z samochodów ciężarowych, ciągników a także autobusów. Zapewniamy usługę dojazdu do klienta po każdy pojazd. Auto szrot miasto Białystok od wielu lat skupuje auta które nie mogą już znaleźć swojego miejsca na rynku pojazdów nadających się do ruchu drogowego. Auta powypadkowe których nie opłaca się naprawiać u nas znajdą uznanie. Wszystkie pojazdy przechodzą dokładne oględziny, następnie nasi mechanicy podejmują decyzję które części nadają się jeszcze do użytku i sprzedaży a które do kasacji. Bez względu na to czy pojazd posiada części sprawne, klient zawsze może liczyć na uczciwą wycenę i kasację wyłącznie za gotówkę.

Klienci cenią sobie korzystanie z naszych usług ponieważ oferujemy znacznie wyższe pieniądze za złomowany pojazd niż konkurencja i inne mniejsze skupy złomu. Jeżeli ktoś mieszka daleko i nie ma czasu przyjechać do nas lub nie ma możliwości to jesteśmy w stanie dojechać i odebrać towar od klienta. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie które ceni sobie wielu klientów. Wszelkich formalności dokonujemy u klienta w umówionym miejscu.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę co zrobić z pojazdem nie nadającym się do sprzedaży i użytkowania. U nas klienci mogą liczyć na fachowe porady i doradztwo w zakresie utylizacji powypadkowego pojazdu. Auto szrot – Białystok do każdego klienta podchodzi indywidualnie i podpowie co jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku problemu z pojazdem. Dzięki uczciwości i profesjonalizmowi osoby korzystające z naszych usług nigdy nie mieli problemów z wyrejestrowaniem pojazdu który u nas zostawili.

Do każdej maszyny jak i do klienta podchodzimy indywidualnie. Dla nas każdy pojazd przedstawia jakąś wartość i dzięki temu nie tylko można pozbyć się niepotrzebnego samochodu ale i zarobić na tym pieniądze. Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z naszych usług i zezłomować pojazd to na pewno się nie zawiedzie. Dzięki naszej firmie proces kasacji każdego pojazdu przebiega bezproblemowo i bezpiecznie.

Jak wygląda auto szrot ?  Białystok i okolice

 

Skupujemy samochody dostawcze i osobowe

Popyt na części do aut osobowych i dostawczych ciągle rośnie, dlatego jesteśmy szczególnie zainteresowani busami i innymi samochodami dostawczymi. Złomując duży pojazd można liczyć na większe wynagrodzenie, ponieważ u nas gabaryty mają duże znaczenie. Złomowanie mniejszych pojazdów jest mniej opłacalne, więc jeżeli posiadasz auto dostawcze lub ciężarówkę to zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą naszej firmy to zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie oferujemy kasację oraz złomowanie wszelkiego typu pojazdów oraz skup aut za gotówkę. Trafiają do nas auta z całej polski i z zagranicy. Nie boimy się nowych wyzwań a poprzeczkę stawiamy sobie coraz wyżej co może świadczyć jedynie o naszym profesjonalizmie. Jeżeli chcesz dołączyć do szerokiego grona naszych zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów to zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

 

 

Kasacja autobusów

Wśród pojazdów jakimi się zajmujemy są również autobusy. Auto szrot Białystok nie boi się wyzwań i oceni stan techniczny każdego dostarczonego nam autobusu. Bez problemu podejmiemy się utylizacji płynów eksploatacyjnych z takiego pojazdu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu bardzo szybko ustalimy wartość pojazdu i podejmiemy decyzję które części mogą być wykorzystane w innych pojazdach a co nadaje się tylko do kasacji. Nasze doświadczenie doceniło już wielu zadowolonych klientów którzy z chęcią przywożą nam kolejne pojazdy.
Całkowita kasacja takich pojazdów jak autobusy odbywa się tylko wtedy, gdy żadna część nie nadaje się do użycia i sprzedaży a pojazd był uczestnikiem poważnego zdarzenia drogowego. Nasi klienci jednak nie muszą się martwić o stan w jakim dostarczą nam pojazd. Pewne jest jedno – każdy nasz klient za pozostawiony pojazd otrzyma gotówkę. Pieniądze które klient otrzyma za zezłomowanie swojego autobusu może przeznaczyć na inwestycję w nowy pojazd.
Nasi stali klienci już wiedzą, że nie ma dla nas maszyn pozbawionych wartości. Kupno każdego pojazdu traktujemy odpowiedzialnie, troszcząc się o dobro i zadowolenie sprzedawcy. Wysokie stawki jakie oferujemy za skup samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i maszyn rolniczych powodują, że mamy klientów którzy polecają nasze usługi w każdym zakątku kraju. W razie potrzeby możesz się z nami skontaktować o dowolnej porze dnia, ponieważ prowadzimy swoje usługi przez cały tydzień, działając 24h na dobę.

Odwiedź nas zanim dojdzie do wypadku.

Każdy przedsiębiorca prowadzący firmę logistyczną, transportową lub przewóz osób kiedyś stanie przed dylematem wymiany starego zużytego pojazdu na nowy. Lepiej nie ryzykować i nie dopuszczać do ruchu pojazdu który nie jest sprawny technicznie, ponieważ kiedyś może dojść do nieszczęścia. Po polskich drogach porusza się wiele używanych pojazdów, których sprawność techniczna może być niewystarczająca, aby bezpiecznie zakończyć trasę. Nie każdego stać na zakup nowego pojazdu, ale pozbycie się starego za gotówkę może pomóc w nabyciu sprawnego technicznie pojazdu.

Auto szrot w Białymstoku wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dzięki nam już nie musisz się bać czy twój kierowca dojedzie bezpiecznie do celu. Pomożemy Ci pozbyć się niesprawnego autobusu i zaproponujemy Ci za niego  uczciwą cenę. Pozwól, aby twoje stare auta, które ciągle trzeba naprawiać zakończyły swój żywot na ostatnim przystanku w naszym szrocie. Zapłacimy Ci za nie odpowiednie pieniądze, które możesz przeznaczyć na zakup nowej floty bezpiecznych ciężarówek i autobusów.

Zapraszamy do kasacji i złomowania

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy oraz osoby indywidualne posiadające uszkodzone i powypadkowe pojazdy każdego typu. Nasze usługi stoją na najwyższym europejski poziomie, posiadamy wszelkie certyfikaty i uprawnienia po prowadzenia tego typu działalności. Zaufało nam już wiele firm transportowych, które systematycznie wymieniają stare nienadające się maszyny i za otrzymane od nas pieniądze kupują nowe. Dzięki nam dowiesz się co będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego pojazdu.

Jako profesjonalna firma z olbrzymim doświadczeniem, działamy na terenie wielu województw naszego kraju. Nie obca jest nam współpraca z zagranicą. Dzięki dialogowi z naszymi partnerami z całej unii europejskiej możemy świadczyć usługi na najwyższym europejskim poziomie. Na chwilę obecną prowadzimy ścisłą współpracę dotyczącą skupu aut z największymi miastami wojewódzkimi w Polsce. Do nas trafiają auta z Warszawy, Poznania, Krakowa, Łodzi  Trójmiasta. Jesteśmy otwarci na współpracę również z mniejszymi podmiotami, więc zapraszamy do kontaktu.

Auto szrot –  Białystok ? skupuje pojazdy i maszyny o różnych gabarytach i w różnym wieku. Nie obce są nam auta z początku XX wieku. Z chęcią nabędziemy ciągniki i maszyny rolnicze a także autobusy, auta ciężarowe i pojazdy luksusowe. Cena jaką możemy Państwu zaproponować za używane pojazdy waha się od 200 złotych do ponad 200 000 złotych. Wszystko zależy od stanu auta. Codziennie mamy do czynienia z autami serwisowanymi, zadbanymi jak również z powypadkowymi i potencjalnie nie przedstawiającymi żadnej wartości. Oprócz stanu auta czy innej maszyny bardzo ważna jest jego waga, ponieważ w przypadku, gdy żadnej części nie można wykorzystać do sprzedaży to zapłacimy tylko za każdy kilogram masy pojazdu. Nasi pracownicy są w stanie odebrać Państwa pojazd z pod domu a gotówkę możemy wypłacić do ręki lub przelać na wskazane konto.

Złomowanie pojazdów ciężarowych

Specjalnością naszej firmy jest złomowanie pojazdów ciężarowych. Mamy odpowiedni potencjał, aby odebrać każdy pojazd od klienta a później przewieźć do naszego warsztatu, gdzie specjaliści ocenią które elementy jeszcze nadają się do użycia. W związku z posiadaniem ogromnego asortymentu części zamiennych do aut ciężarowych zapraszamy do współpracy firmy logistyczne i spedytorskie, które szukają tanich i bardzo dobrych zamienników do swoich pojazdów.
Mimo, że wielu naszych klientów chcących pozbyć się swoich zużytych pojazdów nie dostrzega w nich żadnej wartości to my jesteśmy w stanie pozytywnie ich zaskoczyć. Jakże wspaniałe jest uczucie, kiedy klient dostaje od nas więcej gotówki niż oczekiwał. Podobnie jest, gdy ktoś poszukuje części zamiennych do swojej ciężarówki. Nie jedna osoba wychodziła z naszej firmy zachwycona, że mogła nabyć pełnowartościowy element kilkanaście razy taniej niż w sklepie.
Tradycja naszej firmy budowana jest na zaufaniu i uczciwości. Nigdy nie pozwoliliśmy sobie na sprzedaż niesprawnych elementów. Zatrudniamy najlepszych fachowców i mechaników, którzy nas jeszcze nigdy nie zawiedli. Nasi pracownicy skrupulatnie pracują aby każdą część zdemontować bez uszczerbku na wartości. Dzięki temu oferujemy najwyższej jakości towar. Naszymi stałymi klientami są osoby posiadające bardzo stare, ale sprawne ciężarówki do których części nie są już produkowane. Auto szrot Białystok oferuje elementy zamienne do aut z lat siedemdziesiątych. Warto się z nami skontaktować i sprawdzić czy posiadamy części akurat do Twojego auta.

Nasza oferta nie kończy się na skupie aut osobowych, ciężarowych, autobusów i ciągników rolniczych. Bardzo chętnie zajmujemy się również autami premium. Zapotrzebowanie na części zamienne do tych aut jest bardzo duże i dlatego chętnie ocenimy wartość Twojego pojazdu. Skupujemy auta luksusowe w każdym stanie i z wszelakim wyposażeniem. Działamy na terenie całego kraju, więc odległość do klienta nie jest dla nas problemem. Kontakt z nami na pewno rozwieje wszelkie wątpliwości i utwierdzi w przekonaniu, że nasza oferta jest najkorzystniejsza.

 

Masz pytania ? Napisz do nas