Skup aut Szczecin

Skupujemy również autobusy – wszystko bez zbędnych formalności 

Tel: 692 443 443

Każdy model

każdy stan

każdy rocznik

Każdy rocznik auta  Szczecin

 

Czasem kiedy nasze auto nie nadaje się już do użytkowania, zastanawiamy się co z nim zrobić. Wiele osób decyduje się na powierzchowną naprawę i sprzedaż, co niekoniecznie jest dobrym pomysłem. Oferując samochód w takim stanie, na pewno pojawi się problem ze zdobyciem nabywcy. Stracimy bardzo dużo czasu, a zarówno naprawa jak i wielokrotne wystawianie ogłoszenia nie jest najtańsze. Niestety, może okazać się także, że najzwyczajniej w świecie nie znajdziemy nabywcy, chętnego na zakup pojazdu. W przypadku kiedy jesteśmy w posiadaniu auta które nie nadaje się już do użytku, najlepiej będzie zainteresować się. Skup aut w Szczecinie ma bardzo ciekawą i korzystną ofertę, która z pewnością będzie bardziej opłacalna niż miesiące poświęcone na desperackie próby sprzedaży samochodu za bezcen. 

 

 

Firma zajmuje się kupnem wszystkich marek i ich modeli, nie musimy się więc martwić, że nasze auto  nie zostanie zakwalifikowane do nas. Nie jest problemem również, jeśli nasze auto nie jest sprawne czy posiada różnego rodzaju wady, ponieważ takie również nadają się do zawarcia transakcji.

 

Jak to działa?

Jeżeli jesteśmy zainteresowani takim rozwiązaniem to sprzedaż nam na pewno sprosta naszym oczekiwaniom. Jest to świetne rozwiązanie jeśli chcemy pozbyć się starego auta, a przy okazji jeszcze na tym zarobić. Dużym atutem jest to, że nie trzeba czekać na skup auta, firma działa przez 24 godziny na dobę i możemy być pewni, że po umówieniu się na wizytę do niej, transakcja zostanie zawarta, bez zbędnego przeciągania. Trudno sobie to wyobrazić, ale skupując swoje stare auto, można zarobić na nim od trzystu złotych, do aż dwustu tysięcy. Cena ta zależna jest przede wszystkim od stanu w jakim został zachowany pojazd. Wszystkie formalności związane z odsprzedażą załatwiane są na miejscu, co jest ogromnym atutem, ponieważ nie musimy marnować czasu na załatwianie ich w różnych innych miejscach. Kolejnym etapem jest wypłacenie kwoty, którą otrzymamy za auto. Skupowanie samochodów w Szczecinie oferuje wypłatę środków zarówno za pomocą gotówki, jak i na konto bankowo, po podaniu numeru konta. Zaletą jest również to, że jeśli auto nasze, nie jest sprawne i nie jesteśmy w stanie dojechać na wyznaczone miejsce na własną rękę, to firma samodzielnie organizuje transport. Jeżeli pojazd znajduje się na terenie Szczecina to przetransportowanie jest zupełnie bezpłatne, co zaoszczędza kolejne nasze środki, gdyż wynajęcie lawety mogłoby okazać się zupełnie nieopłacalne.

 

Bez zbędnych formalności

Skup aut w Szczecinie nie prowadzi działalności tylko na terenie tego miasta, firma ta działa na terenie całego naszego kraju. Jeśli zdecydujemy się na to aby skorzystać z usług tej firmy wystarczy umówić się na spotkanie. Są dwie możliwości, można zadzwonić pod wskazany numer telefonu i ustalić termin w ten sposób, bądź zrobić to za pomocą formularza, który jest dostępny na stronie internetowej. Oba te sposoby są równie proste. Kiedy umówimy się już na spotkanie, osoba będąca przedstawicielem firmy, zupełnie bezpłatnie wyceni nasze auto. Jest to kolejna zaleta, gdyż zazwyczaj profesjonalna wycena jest dość kosztowna. Wiele firm skupujących auta, robi to w sposób wymagający wielu formalności, co sprawia, że tracimy ogromną ilość czasu,  natomiast, charakteryzuje się również tym, że formalności ograniczone są do minimum. Wymagają jedynie dokumentów, które każdy zawsze posiada prze sobie, tych zupełnie niezbędnych do zawarcia takiej transakcji. Oczywiście podczas zawierania umowy konieczne będzie okazanie naszego dowodu osobistego. Prócz tego wymagane jest posiadanie przy sobie karty pojazdu oraz dowodu rejestracyjnego, na podstawie tych właśnie dokumentów, możliwe jest zawarcie umowy sprzedaży auta. Oczywistym jest, że firma wymaga posiadania dokumentów, potwierdzających to, że skupowane auto jest na pewno naszą własnością, ponieważ niestety wciąż pojawiają się oszuści i osoby zawłaszczające sobie cudzą własność. Dokumenty są gwarancją przynależności.

Wycena auta

Tak jak już było wyżej wspomniane, wycena auta jest zupełnie bezpłatna. Atutem jest, że skup samochodów w Szczecinie jest zdolny do negocjacji danej ceny. Nie są one sztywno ustalone. Podejście do klienta jest w stu procentach indywidualne. To ile możemy zarobić na aucie zależne jest od wielu czynników. Wpływ na nią ma to jaką markę i model auta oferujemy. Jak wiadomo są różne marki, a każda z nich posiada modele aut w różnych cenach. Kolejnym aspektem do rozważenia w wycenie jest to w jakim stanie jest auto. Wpływ na to mają zarówno czynniki zewnętrzne jak i wewnętrzne. Czasem zdarza się, że mimo, że auto wizualnie wygląda świetnie to jego części wewnętrzne wymagają naprawy, która jest dla nas po prostu mniej opłacalna. Następną rzeczą która wpływa na cenę jest rocznik auta oraz jego gabaryty.  charakteryzuje się tym, że skupuje nie tylko auta osobowe, to czynnik, który ma ogromny wpływ na to jaką kwotę za pojazd otrzymamy.

Jakie auta są skupowane?

Skup aut w Szczecinie zajmuje się kupnem różnego rodzaju aut. Oczywiście najczęściej skupowane auta to te powypadkowe, nienadające się już do użytku. Klienci najchętniej sprzedają do skupu właśnie takie samochody. Firma  jednak wiele innych pojazdów, różnego rodzaju i różnych gabarytów. Między innymi są to autobusy, busy, samochody dostawcze i firmowe. Auta ciężarowe to następna kategoria tych chętnie branych przez nas. Firma z dużym entuzjazmem skupuje auta zabytkowe, nie muszą być wcale odrestaurowane. Zapewne wiele osób trzyma w swoich garażach stare modele aut, niestety w momencie kiedy nie są zadbane, nie zyskują na wartości, warto wtedy więc sprzedać taki samochód do skupu. Co ciekawe , zajmuje się również wzięciem aut luksusowych. W tym przypadku natomiast proces sprzedaży takiego auta jest nieco wydłużony. Składa się z trzech etapów, które pozwalają na sfinalizowanie transakcji. Oczywiście firma dokłada wszelkich starań, aby cały ten proces przebiegał jak najsprawniej, a klient był w pełni zadowolony.

Twój skup aut Szczecin – zapraszamy

Masz pytania ? Napisz do nas