Zaznacz stronę

Skup aut Świnoujście

Skupujemy również autobusy – wszystko bez zbędnych formalności 

SKUP AUTOBUSÓW - NUMER PONIŻEJ

Każdy model

każdy stan

każdy rocznik

Każdy rocznik auta

Świnoujście

feruje Państwu kompleksowe usługi związane z kasacją i złomowaniem pojazdów. Posiadamy stosowne pozwolenia na prowadzenie tego typu działalności, wydane przez Wojewodę Zachodniopomorskiego. Nasza działalność opiera się głównie na przyjmowaniu pojazdów w różnorakim stanie technicznym, przeznaczonych do złomowania. Skup samochodów Świnoujście przyjmuje również używane części zamienne, przeznaczone do dalszej odsprzedaży oraz prowadzi sprzedaż aut używanych.

Kasacja i złomowanie pojazdów

Skup aut Świnoujście świadczy usługi likwidacji i złomowania pojazdów. Przyjmujemy wszystkie rodzaje aut: osobowe, ciężarowe, dostawcze, w dowolnym stanie technicznym, w jakim się znajdują. Mogą być to samochody, autobusy, busy, naczepy, ciągniki w dobrym stanie karoserii, lecz nie dopuszczone do ruchu drogowego, także auta zniszczone, po wypadkach lub stłuczkach, a nawet zabytkowe.

Każdego klienta  traktujemy indywidualnie. Nasi rzeczoznawcy oceniają stan techniczny pojazdu, jego unikatowość, przydatność części do dalszej odsprzedaży. Na tej podstawie proponowana jest cena zakupu auta.

Części zamienne

Bywa tak, że złomowane pojazdy mają sprawne i dobrze utrzymane części zamienne, które mogą być wykorzystane do dalszej eksploatacji, dlatego ich sprawność i przydatność jest testowana po demontażu w naszym serwisie. Posiadacze aut, którzy mają problem ze znalezieniem odpowiednich dla ich pojazdu części zamiennych znajdą w Skup aut Świnoujście istny raj na ziemi. Prowadzimy również współpracę z serwisami oraz drobnymi warsztatami mechaniki pojazdowej w zakresie handlu częściami zamiennymi.

Sprzedaż aut

Pojazdy, które są sprawne, choć ich właściciel chciał się ich pozbyć, sprzedając je w są poddawane remontom, usprawnieniom i modernizacjom w naszym serwisie. Tak odnowione przeznaczamy je do dalszej eksploatacji. Można u nas znaleźć auta popularne, ale też unikatowe, osobowe, ciężarowe, busy, przyczepy, naczepy oraz ciągniki.

Dzięki renowacji i wymianie części zamiennych ofiaruje pojazdom drugie życie. W większości są to pojazdy zadbane, serwisowane, garażowane, sprzedane, gdyż np. właściciel kupił nowy samochód i stary oddaje do Skupie aut w  Świnoujścu.

Świnoujście skup aut – od ręki

 Niezależnie od rodzaju pojazdu (osobowe, ciężarowe, dostawcze), jego marki, stopnia zużycia (również te całkiem wyeksploatowane) i stanu karoserii (uszkodzone, po wypadku).  przyjmuje auta produkowane w ostatnich latach, ale również te z ubiegłego wieku, zabytkowe.

Nasi rzeczoznawcy oceniają stan techniczny pojazdu, jego przydatność do dalszej eksploatacji w całości lub na części zamienne, ewentualnie przeznaczają je do kasacji.

Chociaż działamy w Świnoujściu, przyjmujemy pojazdy z terenu całej Polski.  Odbiera pojazdy własnym środkiem transportu i na własny koszt 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie musisz się o nic martwić: przyjeżdżamy i zabieramy pojazd. Na miejscu spisujemy umowę kupna-sprzedaży.

 Warunki

Oddając nam pojazd do kasacji, musisz pamiętać o unormowaniach wprowadzonych najnowszymi przepisami prawa, które mówią, że waga takiego pojazdu powinna stanowić ok. 90-95% pierwotnej wartości wpisanej w dowodzie rejestracyjnym.

Aby oddać auto do Skup aut Świnoujście potrzebna jest karta pojazdu oraz dowód rejestracyjny.

Ponieważ my posiadamy wszystkie niezbędne do prowadzenia działalności zezwolenia, całą procedurę kupna auta przeprowadza legalnie, z uwzględnieniem pełnej dokumentacji transakcji. Po przeprowadzeniu wyceny przez rzeczoznawcę spisywana jest umowa kupna-sprzedaży opiewająca na kwotę ustaloną indywidualnie dla każdego pojazdu. Wpływa to znacznie na uzyskanie satysfakcjonującej ceny za auto, gdyż brane są pod uwagę jego stan techniczny, marka, model, unikatowość oraz wiele innych czynników.

W przypadku złomowania pojazdów klient otrzymuje od nsas zaświadczenie.

Na tej podstawie unieważniane są: karta pojazdu oraz dowód rejestracyjny.

Dokumenty

Jako firma działająca na podstawie zezwolenia na prowadzenie naszej działalności, zachowujemy procedury przeprowadzania w pełni legalnych i udokumentowanych transakcji.Dokumenty potrzebne do finalizacji sprzedaży aut w Skup aut Świnoujście to karta pojazdu oraz dowód rejestracyjny, które powinieneś przygotować.Przygotowaliśmy również inne potrzebne dokumenty, które należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć do nas

Oświadczenie w przypadku braku karty pojazdu

Oświadczenie w przypadku zgubienia lub zniszczenia dowodu rejestracyjnego

 Oświadczenie w przypadku zgubienia lub zniszczenia tablic rejestracyjnych

Upoważnienie w przypadku wskazania innej osoby do działania w imieniu właściciela

Ceny

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego do każdego auta podchodzimy z należytą starannością i sprawdzamy wszystkie aspekty jego funkcjonalności. Ceny  są ustalane indywidualnie poprzez wycenę przeprowadzaną przez naszych rzeczoznawców. To sprawia, że cena, którą możesz uzyskać w wyniku transakcji przeprowadzonej ze Skup aut Świnoujście jest znacznie korzystniejsza, niż w innych tego typu firmach.

Zapłatę za swoje auto otrzymasz niezwłocznie w wybranej formie: gotówkowej lub przelewem na podane konto.

My jesteśmy w pełni profesjonalną firmą. W swojej działalności dbamy o to, żeby dostarczane nam auta były właściwie utylizowane i nie sprawiały zagrożenia dla środowiska naturalnego. Współpracujemy ze złomowiskami pojazdów, hutami, rafineriami i innymi producentami materiałów pochodzących z recyklingu. My wiemy, jak to robić i dlatego zapraszamy do Skup aut Świnoujście.

Pieniądze za auto zostawione u nas w znacznym stopniu mogą zostać przez ciebie zainwestowane w zakup nowego pojazdu. Dzięki temu odciążysz swój budżet i jednocześnie pozbędziesz się problemu. Zapraszamy właścicieli z całego kraju.

Skup aut Świnoujście – jesteśmy najlepsi!